Acemi Eylül-Ekim 2016

Eylül-Ekim 2016

9 TL

Okul dergisi kimliği taşıyan “Acemi”, yine dopdolu içeriğiyle okurlarını selamlıyor. Bu yönüyle farklı bir duruşa sahip olan dergi, usta kalemlerin yanı sıra genç kalemlere de yer veriyor. Her şeyin de ötesinde kendinden emin, seviyeli ve hareketli bir yayın hayatı var.

Kategori: İki Aylık Populer Edebiyat Dergisi

Yayınevi: Ferfir Yayınları

ISSN: 1308-3244

Barkot: 9771308324006

Sayfa Sayısı: 48

Ebad: 22x28 cm

Okul dergisi kimliği taşıyan “Acemi”, yine dopdolu içeriğiyle okurlarını selamlıyor. Bu yönüyle farklı bir duruşa sahip olan dergi, usta kalemlerin yanı sıra genç kalemlere de yer veriyor. Her şeyin de ötesinde kendinden emin, seviyeli ve hareketli bir yayın hayatı var. Kayahan Demir’in derginin Editörden köşesinde de belirttiği gibi bu durum onun gerek genç gerekse genç ruha sahip okura hitap etmesinden kaynaklanıyor olsa gerek...

Bu sayıda; “Tan Kızılı” isimli şiiriyle Hasan Ildız, “Yatılı” isimli şiiriyle M. Zahit Eren, “Ömrüm Cam Kenarı” adlı şiiriyle Dilek Gümüş, “Umut Kapısı” isimli şiiriyle Muhammet Korkmaz ve “Buz Söyleşisi” adlı şiiriyle Ebru Pınar sizlerle birlikte olacak.

Bahar Uysal, Fatma Türkdoğan, Aslin Çizmeci, Dilek Gümüş, Serpil Tuncer, Nurullah Aydın, Dilruba Yıldız, Binnur Tekinalp, Aslı Ulusoy ve Abdülkadir Özkan isimli yazarlar da birbirinden farklı türlerdeki yazılarıyla dergideki yerlerini aldı.

Bu sayıda, Abdülkadir Özkan’ın yazar Serdar Yakar’la yaptığı öykü tadında röportajını okuyabileceksiniz.

Ayrıca yine Abdülkadir Özkan’ın çevirip dilimize kazandırdığı “Üç Bacı” isimli keyifli Azerbaycan hikâyesini okuma fırsatınız olacak.

Aslı Ulusoy bu sayıda sizleri Konya’ya götürecek, oradaki manevi hazzı kalbinizin derinliklerinde hissettirecek.

  • YAKINDA

Haberdar Olun!

Copyrights © 2017 Ferfir.